השאירו פרטים והזמינוהתקשרו עכשיונווטו אלינו

בשר משלוחים

משלוחי בשר

 

אנו באטליז אבו חילווה קשובים לצורכי לקוחותינו ורוצים בנוחיותם המקסימלית ובהנאתם האידאלית משירותנו ומוצרנו, על כן הוספנו לשירותינו כבר לפני שנים רבות את שירות המשלוחים לבשר משלוחים.

  •      באיכות גבוהה וטריות ללא פשרות .
  •      במשלוח פרטי ומקצועי עד לבית הלקוח .
  •      במבחר מגוון וטעמים מופלאים .
  •      בדיוק ושמירה על זמנים במשלוח .
  •      בחיתוך ואריזה על פי בקשת הלקוח .

       

 שירות של משלוחי בשר לפתח הבית, כמה זה יעיל וכמה כאב ראש זה יכול לחסוך לכם ?

 

תחום המשלוחים הפך בשנים האחרונות תחום מתבקש ונפוץ, שכן, בכל בית בישראל, בכל משרד ובכל עסק ניתן לראות את השימוש הנרחב בשירותים אלו באופן מקצועי ובאופן פרטי כאחד.

שירותי משלוחים הינם שירותים נוחים במיוחד המאפשרים למזמינים את הנוחות בהישארות במקומם עד לקבלת המשלוח עם הסחורה או המוצרים אותם בחרו להזמין.

עם עליית המודעות הרבה והנרחבת לשירותי המשלוחים עלתה באופן טבעי המודעות הנרחבת של הוזלת מחירי המשלוח ואף ביטולם, כך שחברות ועסקים רבים מקיימים שירותי משלוח למוצריהם במחירים מוזלים, נוחים ומשתלמים.

איטליז אבו חילווה בתל אביב הינו איטליז מובחר המקיים גם הוא שירותי משלוחים אמינים ומקצועיים לצורך משלוחי בשר.

על מנת ליהנות ממשלוחי בשר איכותיים וטריים כל שעליכם לעשות הוא פשוט ליצור קשר עם הקצבים המומחים של אטליז אבו חילווה, בטלפון : 03-6321991 או להשאיר את פרטיכם באתר.

אשר יוכלו לספק לכם שירות מקצועי, ייעוץ וכמובן הכנה מאורגנת של הזמנה מדויקת על פי בקשתם.

בית העסק של אבו חילווה הינו בית עסק אמין הפועל בתחום ממכר ושיווק מוצרי בשר איכותיים מעל 25 שנים ואילו תחום המשלוחים בעסק זה פועל גם הוא במשך שנים רבות.

על כן, הזמנת בשר משלוחים דרך איטליז אבו חילווה הינו מדויק ומקצועי להפליא וניתן לראות כי אנשים רבים בוחרים לעשות הזמנות לחגים ולשבתות דרך מוקד השירות של אטליז אבו חילווה.

 

הזמנה מסודרת ונוחה של מוצרי בשר איכותיים וטריים ברמה הגבוהה ביותר זה הוא ללא כל ספק חסכון עצום בכאבי ראש מיותרים, שכן זה יכול לעזור ולתרום רבות לאלו המבשלים והמתכננים ארוחות גדולות ולא צריכים לדאוג ללכת לקנות בשר ולבחור אותו, אלא יכולים להמשיך בעיסוקיהם היום יומיים ואירגוני הארוחה המתבקשים ובד בבד להיות סמוכים ובטוחים כי בשר משלוחים אשר יגיע מאטליז אבו חילווה יהיה באיכות גבוהה, איכות מעולה וטעם מופלא !

הבשר הטרי נבחר בקפידה על ידי הקצבים המיומנים באטליז אבו חילווה בשביל שאתם (הלקוחות) תהיו מרוצים ומאושרים ואילו אורככם יהיו מופתעים מטעמים מופלאים של טריות מושלמת..

 

 

משלוח בשר עד הבית מגיע עד פתח דלתכם על ידי שליחים מקצועיים המעבירים את מוצרי הבשר השונים ברכבי קירור המותאמים לטמפרטורה בה הבשר צריך להישמר בדרכו אליכם, לשם שמירה על טריות מוחלטת.

 

  • משלוחי בשר
להזמנת משלוח השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם*
*בשעות העבודה, להזמנות של 300 ש"ח ומעלה